Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu & Pazarlama

SEO, müşterilerimiz için satış, karlılık ve maliyet verimliliği gibi önemli unsurların artışına sebeb olur.

Sunduğumuz Arama Motoru Optimizasyonu temel hizmetleri Organik Arama Anahtar kelimeleri, One-Page SEO, Link İnşaası, Kelime Araştırma Stratejisi ve Faaliyet Raporu

Organik Arama

İhtiyaçlarınıza göre web site varlıklarını muhafaza ederek içerik yönünden gerekli iyileştirmelerin yapılması, içeriklerin ihtiyaçları karşılayarak hedefli tanıtım haline getirilmesi.

On-page SEO

Arama motorlarına içerik yönünden kolayca erişilebilir olun. Ekibimiz sıralamayı ve performansınızı artıracak en iyi çözümler önermek için hazırdır.

Link İnşaası

Herhangi bir Arama motoru içinde listelenen sayfalarınızın içindeki ve dışında ki bağlantıların doğru şekilde oluşturulması başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu web siteleri için temel ve esastır. SEO stratejilerimiz sayesinde arama sonuçlarında hızla yükselirsiniz. Biz düzenli aylık olarak SEO anahtar kelime sıralama raporunun yanı sıra, kurulan bağlantıların raporunu ve içerik raporu bilgileri veriyoruz. Müşteri odaklı çalışan ekibimiz ziyaretçi trafik akışını iyileştirip, internet tabanlı yapılan satışlarınızın arttırılmasında önemli rol oynayacaktır. 

SEO basit bir hizmet değildir, online pazarlamanın ta kendisidir. Düşük bir fiyata siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede komple SEO paketleri sunuyoruz. Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en son güncel algoritma haberlerini takip ediyor ve çalışmalarımızı buna göre yürütüyoruz.

83%

Organik Trafik Artışı

42%

Sıralama Çıkış Oranı

38%

Ortalama Ziyaret Süresi Artışı

21%

Sayfada kalma oranı

Anahtar kelime araştırma / strateji

SEO'nun en önemli elemanı hedef anahtar kelimelerdir. Ekibimiz tüm bağlantı kurma faaliyetleri için en iyi stratejileri belirler ve arama motorlarından gelen trafiği arttırarak karlılık elde edersiniz.

Aktivite raporları

Arama motorlarında ki anahtar kelimelerin aktiviteleri hakkında detaylı olarak web sitenizin SEO performans değerlendirme sonuçlarının verilerini size sağlıyoruz.

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin, size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim.

Profesyonel SEO uzmanlarımız başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel yardımcılarınızdır..

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar