Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anlık etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfada çıkarak arama trafiğini web sitenize müşteri olarak kazanırsınız. Son derece hedefli reklam pazarlama şeklidir.

Kampanya stratejilerimiz tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa durumunu karşılamak üzere tasarlanmıştır. Arama Reklamları, Video Reklam, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamları Ücretli Tıklama Başına hizmetleri sağlayarak müşterilerimize yüksek satış yapmalarını sağlarız.

Biz müşterilerimizin, tıklama başı ödeme reklamlarında tüm seçenekleri ve faaliyetleri öncelik listesine göre anlık takip eden karmaşık stratejiler izleriz.

Bizim olağanüstü sonuçlar Başına Ödeme için müşterilerimizin iş ve özlemleri ayrıntılı bakış reklam, yanı sıra tüm seçeneklerin gözden ve faaliyetleri öncelik listesinin tavsiye tıklayın içeren karmaşık bir yaklaşım kaynaklanmaktadır.

Hedefli Arama Reklamlarına Ödeme

Hedefli olarak aramalardan gelen ziyaretçilerden tıklama başı ödeme (PPC) yoluyla az yatırımla büyük getiriniz olsun. Ekibimiz tarafından oluşturulan reklam en hedefli ve maliyeti düşük reklam biçimleridir.

PPC Yeniden Pazarlama

Potansiyel müşterileri, sadık müşterilere çevirin. Profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ürünle ilgili çekici ifadeler kullanarak ziyaretçilerin dikkatini çekerek satışlarınızın artmasına sebeb olacaktır. 

Sosyal Reklamlar

Marka, ürün veya hizmet hakkında farkındalık oluşturmanız mı gerekiyor? Hedeflerinizi karşılamak amacıyla ısmarlama sosyal reklam stratejileri geliştiriyoruz.

Reklam Gösterimleri

Biz kurumsal pazarlama stratejileri oluşturarak markayı öne çıkarma, hedefli vuruş ve sonucunda size müşteri dönüşümü olarak sunuyoruz. Doğrudan marka bilinçlendirmeyi ve gelen cevapları başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamları

Biz en umut verici online reklam formatları olan video reklamlarında uzman ekibimiz kesinlikle markanızın bilincini artıracak video reklamları oluşturarak rakiplerinizden uzak ara önde olmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ilgi çekici kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyimimiz vardır.

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

420

PPC Kampanyası Yönetildi

213

Arama Bazlı Reklam Yönetildi

17

Video Reklam Projesi 

141

Gösterimdeki Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Kampanyası

315

Sosyal Reklam Projesi

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim

Bugün bizimle iletişime geçin yatırımlarınızdan maksimum gelir elde edin.

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar