Social Media Marketing Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Etkili bir sosyal strateji, konunuzla alakalı takipçi kitlenin büyümesine neden olur. Firmanızın varlığını koruyarak sosyal takipçilerinizin artmasına yardımcı olabiliriz.

Biz SEO ve sosyal medya uzmanlarımız ile sosyal medya bağlantıları kurarak, iş hedeflerinizi belirleyip, hedef kitlenize ilgi çekici ve paylaşılabilir içerik oluşturmanızda yardım ediyoruz. 

Marka ve hedef kitleniz için özel Sosyal Medya Pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Firmanız internet ortamında tam olarak desteklenir ve yeni müşteriler çekerek, karlılığı artırmak amaçlanmıştır. Diğer hizmetler arasında sosyal programlar, içerik planlamanın yanı sıra blogger sosyal ağlar ve video paylaşım sitelerinden yönetilen hizmetler alırsınız.

Sosyal Medya Hizmetlerini size bağlamak, marka, ürün veya hizmetlerinizde bir farkındalık artışına ve içeriklerinizin paylaşılmasına imkan verir. Sosyal Medya Reklamcılık sonuçları retweet ler, yeniden paylaşımlar, yorumlar, beğenmeler ve görüş sayısında yansıtılır. Sosyal Medya Pazarlama, en popüler olarak, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn kullanıcıları, tarafımızdan oluşturulan içeriklere teşvik edilir.

Marka İzleme

Yazılım pazarlama içinde bulunan sosyal medya araçlarını kullanarak işinizin itibarını geliştirin. Sosyal ağlarda ürün veya hizmetlerinizle ilgili bahsedilen tüm yorumları tespit ve kayıt edin. 

Sosyal Medya İçerikleri

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım platformları işinizle ilgili  çok kısa sürede kaliteli trafiğinizin artmasını sağlar Uzmanlarımız sosyal ağ platformlarında markanız için en uygun paylaşımları belirleyip iş trafiğinizi arttırabilir.

Sosya Medya Yönetimi

Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden sosyal medya uzmanları, mevcut ve potansiyel müşteriler ile iletişim kurarak web sitenizin trafiğini artırır ve hedef kitleyi etkileyen iş ilişkileri kurarak mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profilleri oluşturulur ve kesinlikle rakip şirketlerle ilgilenen kitlelerin dikkatini çekecek müthiş görüntüler, fantastik grafik ve çarpıcı sayfa tasarımları ile uyarlanmış çeşitli paylaşımlarda bulunuruz..

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar

Projeniz hakkında bilgi verin ve dönüşümlere bugün başlayın

Profesyonel ekibimiz iş konunuzda, doğru insanlarla sosyalleşme ve doğru şekilde paylaşımlarda bulunarak, sosyal medya pazarlama kampanyaları yönetir. Bu kampanyalarla dakika dakika ve her gün satış döngüsü süresini azaltın.

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler