Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün ortaya yeni kanallar ve platformlarla güçlü bir tanıtım ağında tanıtımınızı yaparak size yeni müşteriler buluyoruz.

Akıllı telefon kullanıcı sayısı, pc kullanıcı sayısını geçecek kadar her geçen gün artmaktadır. Bu kanalın hedef kitleye ulaşma ihtimali göz ardı edilmemelidir. Mobil Pazarlama kolayca her yerde, her zaman hedef kitleye ulaşma imkanı veren pazarlama şeklidir ve standart reklam bannerlarının ötesinde güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur.

 

 

Mobil pazarlama daha çok kişisel düzeyde kullanıcılar ile etkileşim için fırsatlar sunmaktadır. Mobil tarama verileri, birçok faktöre göre ziyaretçilerin yaş, cinsiyet ve konumu aynı zamanda hedef kitle içinde belirli bir hedef segmentine ulaşma imkanı verir. Mobil Reklam hedefleme çalışmaları yapıldığında, işinizle ilgili maksimum verimliliği elde edersiniz.

 

 

Ajansımız, en iyi uygulama hizmeti veren bireysel, kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış araçlara ve uzmanlığa sahiptir.  Biz mobil pazarlamada doğru teslimat ve raporlama yoluyla, strateji, anahat, ziyaretçi profili, kampanya tasarımı ile ilgili araçlara ve önde gelen uzman ekibe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. 

41%

Hedeflenmiş reklamda artış oranı

21%

Geçen yıla göre sözleşme artış oranı

+780k

Görüntülenmesini sağladığımız sayfa sayısı

180k

Uygulama İndirme

Mobil pazarlama stratejisinde iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gerekli tüm analizleri yapıyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın- mobil platformlarda yer alın! 

İlk Mobil Tasarım

Mobil kullanıcılar için hazırladığımız tasarımları masaüstü kullanıcılarına genişletecek bilgi birikimine sahibiz.

Doğru Hedefleme

Mobil kampanyaların pazarlama potansyelinin iş başarısının sağlanması için doğru hedeflemeye dayandığını biliyoruz.

SMS Kampanyaları

Biz SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre ederek çarpraz kanal yaklaşımını kullanırız.

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim

Bize ulaşın, size yatırımlarınız için önemli getirileri getirecek bir Mobil Pazarlama stratejisi hazırlıyalım

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar