Reputation Managment Services

Dijital İtibar Danışmanlığı

İtibar yönetimi, kurumsal görünürlüğünüzü arttırarak marka değeri oluşturmanın yanı sıra kötü yorumlara karşı savunuculuk yaparak firmanıza itibar inşa eder.

İtibar Yönetimi arama motorları içinde web site görünürlüğünü arttırmak için iş itibarınızın artırılmasına yardım etmeyi amaçlamaktadır. Bu etkileyici unsur, kurumsal kimliğinizi de tartışma ve konuşma ortamlarında iyi yönde arttırmaya yardımcı olur. Online İtibar Yönetimi marka veya sektörel anahtar kelime aramalarında ya da her ikisinde arama motorları için görünen olumlu marka ve anahtar kelime içerik odaklı arama sonuçlarını etkiler ve olumsuz içeriklerin sonuçlarını azaltır.

Biz, tam online itibar yönetim hizmetleri sunmaktayız. Bu her tür sosyal-izleme, online PR, negatif içerik filtreleme-ve negatif içerik kaldırılması, işbirlikleri, sosyal-medya içerikleri, promosyonlar gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

Medya iletişim ağımız bize online dünyada bir marka oluşturmak için her şeyin zamanını ve yerini bilmemize izin verir. Bu şekilde her fırsat kullanılarak akılda kalıcı içeriklerle hedef kitle oluşturulur.

Effective Web Development Solutions

İnternette kurumunuz için, ürün veya hizmetlerinizle ilgili geri bildirimleri yakalayarak, olumlu yada olumsuz içeriklerle ilgili kademeli olarak bir rapor hazırlarız. Olumsuz yorumlar markanızın olumsuz yönde arama motoru sonuç sayfalarında görünür ve online satışlarınızda önemli bir etkiye sahip olur bu yüzden bu tür yorumları, geri bildirimleri izlemek hayati önem arzetmektedir. Biz gerekli yazılımları ve rss beslemeleri hazırlayarak tüm itibar yönetimini yönetebilirsiniz aynı zamanda bu verileri veritabanlarımızda depolayabiliriz. 

Online PR Yönetimi

Sosyal Mention Takibi

Olumsuz İçerik Filtreleme

Olumsuz İçerik Temizleme

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

Başarılı bir İtibar Yönetiminin temel şartlarından biride  kampanyaların, hedeflerin derinlemesine belirlenmesine bağlıdır. Biz markanızın durumuna göre çeşitli stratejiler geliştirerek çalışır ve sonuca başarıya ulaşırız.

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin, size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim

Bugün bizimle iletişime geçin, marka bilincinizi güçlendirerek sitenize gelen trafiği arttıralım.

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar