Content Marketing Strategy

İçerik Pazarlama

Müşterilerimizin her biri için kendi konularıyla alakalı ısmarlama copyright hakları sadece size ait olacak doğru içerikler oluşturuyoruz.

SEO hizmet ekibimiz, sitenizin görünürlüğünü artırmak ve dönüşümleri artırmak için karmaşık bir strateji halinde yeni içeriği sitenize entegre edebilir.

İçerik Pazarlama, iş hedeflerini karşılamak amacıyla kullanılır. Konunuzla ilgili bilgilerin paylaşımı yoluyla hedef kitlenizin artışında büyük önemi vardır. Bu satışlarınızı arttırma, marka ve müşteri arasındaki etkileşim düzeyini artırarak tüketici davranışlarının belirlenmesine yardımcı olur.

İçerik Pazarlamanın dönüşümleri teşvik için etkili bir yoldur ve temel amacı hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayan bir içerik stratejisi oluşturmaktır. Bu rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur ve müşterilerinize büyük bir kaynak sağlar, son derece paylaşılabilir. İçerik Pazarlama marka profili ve online itibar geliştirmek içindir.

Sektörel Mesajlar

Sektörel haberlerle, bilgilendirilip, eğitilip ve sosyal medya hedef artışa yol açan okuyucuların eğlendirilmesi, online itibar geliştirmek ve güvenilirlik kaznamak için sektör ile ilgili mesajlar.

Durum Raporları

Baştan sona tüm proje özetlerinin derinlemesine raporları ile hedef kitleye güven telkin eden ve açıkça performans ölçüleri içinde elde edilen sonuçları belgelemek

İçerik Stratejisi

Yüksek nitelikli Reklam Yazarlarımız ve analistlerimiz tarafından sağlanan kapsamlı bir iş analizi İçerik Stratejisi ile iş hedeflerine ulaşmak.

Röportaj Hazırlama

Kurumunuza sektör uzmanların yorumları paylaşılarak sanayi veya iş konularında uzmanlık yetkisi kazandırılır. Bu uzmanların mesajları paylaşılarak hemen izleyici geri bildirimlerinin geri geldiğini göreceksiniz.

Basın Bültenleri

Online profilinizi güçlendirin, haber portalları ve basın bülteni dağıtım hizmetleri sunulan Markanız hakkında olağanüstü haber değeri hikayeler ile web sitenizin trafiğini artıralım. 

Beyaz Sayfalar

Yüksek kaliteli Beyaz Sayfalar ile işinizi tanıtın. Sosyal medya da hedef düzeylerinizi arttırın ve sektörde firmanızın konumunu yükseltin.

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

416

Sektörel Haber Eklendi

148

Durum Raporu Oluşturuldu

43

Başarılı İçerik Stratejisi

35

Interviews Taken

Müşterilerimiz için ısmarlama içerik oluşturuyoruz. Amacımız sadece basit bilgilendirici bir içerik oluşturmak değil, amacımız ilgi çekici ve ikna edici bir içerik oluşturarak müşterilerin ilgisini yakalayarak dikkatini tutmaktır. 

Effective Copyrighting

Deneyimli Reklam metni yazarlarımız satış için hangi kelimeleri seçeceğini tam olarak bilmektedir. Web sitenize tıklama yoluyla gelen ziyaretçilerinize ürün yada hizmetleriniz hakkında sizinle iletişim kurabilecek özel teklifler verebileceğiniz ikna edici içerikler sunabiliriz.

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin, size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim

Profesyonel metin yazarlarımız tarafından sağlanan içeriklerle arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırarak, ziyaretçileri çekerek, hedef pazarınızda hızla yükselin.

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar