Email Marketing

Email Pazarlama

Potansiyel yeni müşteri çekmek için her segmentte pazarlama kampanyaları, özel ürün veya hizmetleriniz hakkında, hızlı yayılan, verimli duyurular ve raporlanabilir şekilde imkanlar sunmaktayız.

Birçok pazarlama seçenekleri arasında, sizin hedef kitleniz ile etkin bir bağlantı sağlar, çünkü düşünülerek hazırlanmış e-posta pazarlamalar size en iyi yatırım getirisini getirir. Mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmak, onları şirketin en son fiyatları ve haberleri ile güncel tutmanızı sağlar.

Pazarlamacılar e-posta ların, özellikle ROI ve uzun gelişen karlı ilişkilerin kalıcılığı için bir anahtar olduğunu kabul edereler. Bu, kişiselleştirilmiş segmentlerin ve hedeflenen e-posta pazarlama kampanyasının, marka bilinirliği geri dönüşümlerinin iyileştirme de önemli bir unsurudur.

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi marka hedefi elde etmek için çeşitli araçlar ve stratejiler kullanarak sonuçları izler. Biz e-posta pazarlama stratejisi belirlemede çok özen gösteririz; örneğin şablon tasarımı veya izleme ve raporlama için, sizinle devamlı iş birliği içinde oluruz.

En iyi Email Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz tanımlı hedef kitleleri belirleyerek, en iyi stratejileri geliştirir ve onların ihtiyaçlarına göre email yoluyla iletişim kurar.

Email Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, tasarım, inşa ve izleme ile iletişim için e-posta şablonu tedarik etmenin yanı sıra tamamen sizin satış ve karlılığınızı artıracak dramatik değişimlere yol açmak için e-posta pazarlama kampanyalarınızı yönetmek için hazırdır.

Email Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlar ile uyumu karşılamak için e-posta teslimat çözümleri geliştiriyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız ile mesajları doğru bir şekilde kitleye teslim ederek vuruş oranınızı arttırıyoruz.

Takip & Raporlama

Ekibimiz ile çalıştığınızda e-posta geri dönüşümlerinde kimin tıkladığını ve sitenize kimlerin geldiğini, kampanyanızın temel raporlamalarıyla takip imkanınız olacaktır.

E-posta kampanyalarınızı bireysel uyarlanmış içeriklerle başlangıçtan sona kadar programcı desteğiyle yönetmekteyiz. 

Projelerimizden bazıları

Tüm projeler

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek internette ki online varlığınızı arttırın. Sektörel özel platformlarımızla uygulama ve takip sistemlerimizi birleştirdik.

8

Aktif Email Kampanyası

68

Email Şablon Tasarımı

28

Email Kampanya Müşterisi

11

Takip & Raporlama Parametrisi

Projeniz hakkında bilgi verin

Bize biraz bilgi verin size yapacaklarımız hakkında bilgi verelim

Bir ürünü veya hizmeti satmanıza yardımcı olabilmek için benzersiz e-mail tasarımına sahip, teşvik edici ve kişiselleştirilmiş e-mail tasarımları hazırlamamız için bize mesaj gönderin.

Müşteri yorumları

Tüm yorumlar